Pozycjonowania strony sklepowej

Firma Elaboro formalnie nie oferuje takiej usługi,  jednak pomaga w tym procesie.

Sposoby na promocję i pozycionowanie w googlach własnej strony sklepowej są zasadnieczo 4:

1) Firma zewnętrzna

można skorzystać z profesjonalnej firmy pozycjonującej,  to daje super efekt
  w krótkim okresie

Z naszej strony polecamy firmę współpracującą z nami zajmującą się promocją:

Ewelina Grabowska

Web Lider s.c.
ul. Ostatnia 35
60-102 Poznań
tel. 881 530 091
tel./fax 61 830 70 15

www.weblider.pl
ewelina@weblider.pl

na hasło Elaboro nasi klienci mają lepsze warunki

2) Reklama Google

można samemu wykupić reklamy w google ( to chyba daje najlepsze efekty
dopóki się płaci i nie daje negatywnych skutków ubocznych), warto poszukać wśród znajomych lub na allegro darmowych bonów promocyjnych, co pozwoli na początku oszczędzić około 250zł ( uwaga takie bony można zastosować tylko 1 raz ).

Taka forma ma bardzo konkretny wymiar, w statystykach google można precyzyjnie określić bardzo dużo parametrów.

uwaga, często firmy zajmujące się pozycionowaniem mogą zaproponować znacznie lepsze warunki, niż kupując reklamę w googlach samodzielnie.

3) Reklama "szeptana"

To najtrudniejsza forma, ale przy rozsądnej polityce najtańsza i przynosząca długotrwałe korzyści,  można i powinno się umieszczać regularnie linki i opisy do strony na "normalnych" portalach i tematycznych forach internetowych, co ważne zawsze z unikatową treścią, czyli inteligentnie i bez natrętnego spamowania piszemy po forach, zakładamy profile na goldelline, facebooku itp itd. robić to powinniśmy bez zbędnych mechanicznych powtórzeń ( bo będzie baan ),czyli za każdym razem powinno być napisane coś innego aby nie wyłapały tego automaty ( trzeba oszukać booty google ). Promowane są linki do różnych podstron sklepu ( więc warto też promować konkretny produkt )

czyli na początku 1,2 linki dziennie ( one się potem same rozchodzą ), ważna jest zasada linki przybywają mało ale systematycznie, nie ma sensu przesadzać bo google da bana, powinno to wyglądać na naturalny proces .... nie powinno się umieszczać linków na portalach linkowych, bo jak się przestanie płacić i linki znikną to wskaźnik
w googlach spadnie dramatycznie.

4) Umieszczenie w naszym dziale realizacje

mamy zoptymalizowane wejście do tego działy, i roboty googli bardzo wysoko oceniają nasze linki, i daje to naprawde dobry efekt

Wskaźnik w googlach ustawiany jest co 3 miesiące, więc popłaca tylko systematyczna praca, lub reklama rozłożona na długi okres, żadne krótkotrwałe i szybkie efekty niestety nie są możliwe.