Spełnimy Twoje marzenia o zarządzaniu firmą

Elaboro Online System - przyjazne oprogramowanie dla firm

ElarScan modele

 

Dlaczego ElarScan?

Drukiem do góry: zawsze widzisz skanowany obiekt, którego nie musisz za każdym razem obracać do góry nogami w celu przewrócenia strony lub jego zmiany - w przeciwieństwie do skanerów płaskich lub urządzeń wielofunkcyjnych.

Uniwersalny do wszelkich przedmiotów, od małych po duże formaty A2+, od płaskich gazet, plakatów, map, itp. - po książki i materiały oprawione z małym kątem otwarcia.

Elastyczna kołyska w ze zintegrowaną automatyczną korektą obrazów wykonanych w kształcie litery V umożliwia otwieranie książek / folderów pod kątem 120 °, a nawet 90 °.

Tryb makro: wystarczy „dotknąć palcem” odpowiedni przycisk na panelu skanera, aby uzyskać optymalny zoom optyczny dla skanowania małych fragmentów lub przedmiotów.

Szybko i wydajnie: skanowanie wysokiej jakości zajmuje tylko sekundę! Aby zapewnić wygodną obsługę, czas skanowania z precyzyjnym laserowym autofokusem jest znacznie krótszy niż czas potrzebny na przewrócenie strony lub zmianę obiektu.

Podgląd na żywo jest zawsze dostępny na ekranie z dodatkową funkcją selektywnego skanowania wsadowego. Korzystając z FreeFrame, możesz naraz wybrać jeden lub kilka obszarów obrazu w podglądzie na żywo, które są natychmiast przechwytywane do pojedynczych plików. Nie jest już wymagane skanowanie wstępne.

 

Kompleksowe (all-in-one), gotowe do użycia wraz z profesjonalnym oprogramowaniem: wystarczy podłączyć, aby rozpocząć skanowanie.

Nasze skanery posiadają wbudowany komputer z profesjonalnym oprogramowaniem ELAR ScanImage, które zawiera olbrzymi zakresu filtrów oraz wiele przygotowanych, gotowych do użycia projektów.

Dostęp do profesjonalnych narzędzi, dzięki którym zeskanowane obrazy nabiorą idealny wygląd, możliwość zapisywania obrazów w różnych formatach wyjściowych, rozpoznawanie tekstu dzięki OCRed dla 51 różnych języków, możliwość przeszukiwania wielostronicowych pliki PDF i wiele innych.